Küçük Ağa 50. Final Bölüm Hd İzle
AÇIKLAMA:

Sinem, son yaşanan olaylardan sonra Mehmetcan konusunda sürekli panik olmaktadır. Ruh halinin farkında olmadan, herkesin kalbini kırmaya başlamıştır. Mehmetcan, pedagog yardımı alır. Mehmet Ağa ve Esma, Sinem ve Ali’yi evlilik terapistine gitmeleri konusunda ikna ederler. Mehmetcan, Sinem’in panikleri yüzünden oldukça sıkılmıştır, Sinem’in haberi olmadan gittiği her yer sorun olmaya başlamıştır. Ali ve Mehmetcan, Sinem ‘in panikleri konusunda artık isyan noktasına gelmiştir. Sonrasında ise Sinem, bu ruh halinden sıyrılır ve artık Ali ile ayrı yaşamanın anlamsız olduğuna karar verirler. Bu karara en çok Mehmetcan sevinir. Ali ve Sinem, çocukları alarak kısa bir tatil yapmaya karar verirler. Yolculuk sırasında yaşananlar ise herkesi şok edecektir.

YORUMLAR

Küçük Ağa 50. Final Bölüm Hd İzle (4 Yorum Yapıldı)
 • Aysel Uyguç demiş ki:
  19.03.2015

  Böyle saçma salak bir final olamaz. Yönetmen ve senarist final yazdım diye ortada dolanmasın lütfen.

 • duygu duygu demiş ki:
  27.03.2015

  6 yaşındaki oğlumla ilk bölümden buyana izlediğim dizi son bölümünde saçmaladı.dizinin yazarı bu diziyi çocukların izlediğini ve bunun bir komedi ,çocuk dizisi olduğunu unutmuş heralde.mehmetcanın anne diye ağlarken oğlumun gözlerindeki şaşkın ve üzgün ifadeyi düşündükçe sinir oluyorum.

  • admin demiş ki:
   27.03.2015

   Dizi ile ilgili internette Show tv üzerinden dewam edecek gibisinden haberler cıkıyor inşalla devam eder ve oğlunuzun göz yaşları sevinç alır

 • Reyhan demiş ki:
  29.03.2015

  Böyle final olarmi? ilk bolumden hevesle izliyorum final cok pis oldu eseblewdim tamam.lutfen davam etsin ve mohtewem final olsun.sonu gozel bitsin cunki bu dizinin haqqi bu.